Odkryj GENIUSZA W SWOIM DZIECKU!
Kim jesteśmy
Nasza przygoda z biznesem edukacyjnym rozpoczęła się pod koniec 2014 roku, od tego czasu wprowadziliśmy na Polski rynek dwa duże programy franczyzy edukacyjnej, od 5 lat koncentrujemy się na rozwoju i sprzedaży swojego autorskiego programu Genius.
Nasza firma posiada obecnie 15 placówek w całej Polsce, proponujemy dzieciom kursy Genius, Genius Junior, a w niedługim czasie dołączy do naszego programu Genius English.
Nasze zajęcia odbywają się Online i Stacjonarnie
CO to jest GENIUS?

GENIUS to zbiór naukowo opracowanych ćwiczeń dla nieosiągalnego w tradycyjnej szkole rozwoju dzieci od lat 6. Główna część zajęć to nauczanie i utrwalanie szybkiego liczenia. W naszym programie uczymy dzieci poprawy koncentracji i wizualizacji poprzez układanie kostki Rubika, pisania jednocześnie lewą i prawą ręką (wzbudzamy synchronizację obu półkul mózgu). Ponadto uczymy naszych kursantów szybko czytać i pisać, rozwijamy pamięć fotograficzną i wiele więcej.
Wszystkie ćwiczenia opracowane w programie GENIUS kładą nacisk na równomierny rozwój prawej i lewej półkuli mózgu. Właściwie wypracowany balans między prawą, a lewą półkulą mózgu jest gwarancją jego wykorzystania w jak największym możliwym stopniu, np. prawa często pomijana półkula mózgu odpowiedzialna jest za lepszą wyobraźnię, wizualizację, kreatywność, zdolności muzyczne, plastyczne, zarządza mimiką i emocjami.
Balans rozwoju obu półkul wpływa pozytywnie na właściwie wszystkie aspekty życia, pomaga dziecku poprawić wyniki w nauce, uczyć się szybciej i efektywniej, umysł staje się analityczny, szybki.

Zapisz dziecko na darmową lekcję próbną GENIUS
Po zapisie nasz konsultant skontaktuje się z Państwem aby potwierdzić termin zajęć.
Dlaczego GENIUS
Czego uczymy dzieci?
 • Szybkie liczenie
 • Układanie kostki Rubika
 • Szybkie czytanie ze zrozumieniem
 • Mnemotechniki
 • Szybkie pisanie ze słuchu i z pamięci
 • Szybkie pisanie ze słuchu i z pamięci
Jak wyglądają zajęcia/ile kosztują?

KURS GENIUS (7-13 lat)

Kurs dla dzieci od 7 do 13 roku życia.
Od czego zacząć?
1. Zajęcia pokazowe online- bezpłatne, jednorazowe spotkanie, na którym dzieci poznają na czym polega kurs i poznają podstawy liczydła.
2. Zajęcia wakacyjne online- w cenie 399 zł- 5 dni zajęć po 2 godziny każde. Dzieci nauczą się na nich – podstaw szybkiego liczenia na liczydle i w wyobraźni, poznają i ułożą pierwsze kroki na kostce Rubika. Będą ćwiczyć: koncentrację, pamięć, uwagę, myślenie logiczne i przyczynowo – skutkowe i wiele innych.

Po zajęciach pokazowych i wakacyjnych można kontynuować pełny kurs Genius! Zapisy na dole strony www.

Więcej o kursie Genius:
Genius to około dwuletni kurs (podzielony na 6 modułów nauczania, każdy trwający cztery miesiące- po 16 zajęć) wspierający kompleksowo rozwój Twojego dziecka.
Czego nauczy się Twoje dziecko?
 • Szybkiego liczenia na liczydle i w pamięci
 • Szybkiego pisania i czytania
 • Układania kostki Rubika
 • Gry w szachy
 • Pisania i rysowania jednocześnie prawą i lewą ręką
 • Podstaw kodowania
Jakie korzyści to przyniesie?
Poprawi się koncentracja, skupienie uwagi, pamięć, wyobraźnia, myślenie logiczne i przyczynowo skutkowe, poziom kreatywności, wyobraźnia, koordynacja wzrokowo-ruchowa, motoryka mała i wiele innych aspektów

Przekonaj się jaką siłę ma mózg Twojego dziecka
Contact form title
Insert the contact form fields and indicate how to fill them, so the client can make an order or get in touch with you
By clicking the button, you agree to our Terms of Service
Contacts
Phone: +1-234-567-890
Email: hello@firm.com
Add your company address here
All photo and video materials belong to their owners and are used for demonstration purposes only. Please do not use them in commercial projects.
Made on
Tilda